Size Nasıl Yardımcı Olabilirim.

Sık Sorulan Sorular

Lüks Vinil Karo; diğer kaplama seçeneklerine kıyasla, daha çok estetik yönü ile ön plana çıkan bir kaplama çeşidi olup, kısaca; “LVT“olarak da ifade edilir. Özellikle de; taş, ahşap gibi tasarımların hem doğal hem de modern görünümünün zeminde uygulanmasını isteyen müşterilerimizin başlıca tercihleri arasında gelmektedir. Bununla birlikte daha bir çok özelliğe sahiptir.

Lüks Vinil Karoları, oldukça geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Bu bağlamda tasarım örneklerini incelediğinizde, zemin kaplama için tercih edebileceğiniz son derece şık desenler sizlere yeni yaşam alanınız için ilham verecektir. Kategori dahilinde bulabileceğiniz pek çok tasarım örneğinde “doğallık” unsurunun ön plana çıktığını görebilirsiniz. LVT tasarımları aynı zamanda yer kaplama sistemleri trendlerine uygun olarak, modern tasarımlara da uygun seçeneklere sahiptir.

LVT kullanım alanları oldukça geniş olmasıyla birlikte, kurulum sürecinin de oldukça kolay olması önemli bir diğer tercih nedenleri arasında gelmektedir. Özellikle de ticari alanlarda kullanımı yaygındır. Bu doğrultuda; ofisler, AVM’ler, oteller ve çeşitli mağazalar başlıca uygulama alanları olarak örneklendirilebilir. Bu alanlardaki ziyaretçilerin, ilgili marka ile ilgili ön izlenimlerini ciddi oranda etkileyicidir. Bu nedenle doğru alanda tercih edildiğinde marka itibarını da doğrudan olumlu olarak etkiler.

Doğallık ve estetiğin bir arada olduğu uygulamalar modern bir dekorasyon anlayışını yansıtan en başarılı öğelerden birisidir. Bu nedenle yeni bir alan oluşturmak istediğinizde yada alanınızı baştan yaratmak istediğinizde sizlere önerdiğimiz başlıca zemin kaplama modelleri arasında gelmektedir.

Performans bakımından da oldukça başarılıdır. Kullanım süresi boyunca lüks vinil karo oldukça başarılı bir kullanım hissiyatı sunmaktadır. Tercih edilen alanların dekoratif düzenini önemli ölçüde tamamlayıcı niteliktedir. Tamamen hijyenik malzeme yapısı ile temizlenmesi de kolaydır. Siz de uygulama alanları doğrultusunda hem ürün seçenekleri hakkında bilgi edinmek hem de fiyat alabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bu doğrultuda firmamız sizlere merak ettiğiniz her bir soruda cevap vermeye hazırdır.

“LVT” diğer bir ifade ile; “Luxury Vinyl Tile” olarak tanımlanır. Özellikle de ticari alanlar başta olmak üzere her türlü özel alanlarda da tercih edilen bir zemin kaplama modelidir. LVT zemin kaplama en önemli avantajı ise pek çok türden aşınmaya karşı dayanıklılık göstermesidir. Bu nedenle özellikle de aşınma nedeniyle zeminde çizilmelerin meydana gelmesini istemeyen müşterilerimizin başlıca tercihi olmaktadır.

Başlıca avantajları;

 • En önemli avantajı, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi aşınmalara karşı dayanıklılık gösteriyor olmasıdır. Bu nedenle müşterilerimizin önemli bir kısmının başlıca tercihi olmaktadır.
 • Çeşitli özel alanlarda tercih edilebilir yapıda olması da önemli bir diğer avantajıdır. Sizlere sunulan tasarım seçeneklerinden en uygun bir tanesi ile özel yaşam alanınızın modern ve aşınmayan bir zemine sahip olmasını sağlayabilirsiniz.
 • Ticari alanlarda ilk izlenim her zaman önemlidir. Özellikle de kurumsal bir markadan bahsediyorsak! LVT zemin kaplama, ticari alanlarınızdaki modern ve kullanışlı havayı ortaya çıkarmanızda ve müşterilerinize ilham verebilmenizde en önemli detaydır. LVT, müşterilerimizin alana dahil olduklarında markanız ile ilgili ilk izleniminin olumlu olmasında oldukça etkilidir.
 • Oldukça zengin tasarım ve desen seçeneklerine sahip olması sayesinde kullanım alanınız doğrultusunda en yerinde seçimi yapabilirsiniz. Bu sayede kullanım alanı için en uygun desen, model seçeneği ile aynı zamanda alanında dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.
 • Özel katman dayanıklı malzemesi ile LVT pek çok farklı kullanım senaryosunda dayanıklılık gösterir.
 • Çevreye zarar vermeyen malzemeye sahip olması ile de ekolojik bir zemin kaplama seçeneğidir. Bu sayede herhangi bir şekilde rutubet, küflenme gibi hijyen sorunları ile karşı karşıya kalmazsınız.

Kaliteye önem veren müşterilerimizin aynı zamanda modern ve estetik beklentilerini de karşılayan LVT zemin kaplama seçeneklerimizi web sitemiz dahilinde inceleyebilir ve oldukça avantajlı bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Profesyonel ekip ile hizmet vermekte olan firmamız, sizlere özel çözümler üretmeye hazırdır.

İnovatif zemin kaplama  tercih edebileceğiniz oldukça şık bir zemin kaplama çeşitlerinden birisidir. İnovatif zemin kaplaması pek çok kapalı alanda tercih edilebilir bir zemin kaplamadır. Hemen her ortam ile uyumlu bir malzeme yapısına sahiptir. Bu özelliği sayesinde pek çok farklı alanda tercih edilmektedir.

Optimize edilmiş uygulama özelliklerine sahip seramik benzeri bir kompozittir. Malzeme yoğunluğunun düşük olması nedeniyle seramikten çok daha hafiftir. Bununla birlikte, aynı derecede kararlı, su geçirmez ve ağır görevdir. Bileşenleri düşük sıcaklıklarda bir araya getirilir – bu nedenle enerji kullanımı ve emisyonlarında düşük bir üretim yönteminde. Konut ve konut olmayan sektör için yeni fikirler ve dayanıklı ürünler için ekolojik ve ekonomik temel oluşturmaktadır.

İnovatif zeminin tercih edilmesindeki tek sebep, şık görünüyor olması ile sınırlı değil aynı zamanda malzeme kalitesi bakımından da beklentileri karşılamaktadır. Bu doğrultuda en önemli malzeme özelliğinin su geçirmez yapıda olmasını söyleyebiliriz. Herhangi bir şekilde PVC malzeme içermeyen yapısına karşın, sağladığı özellikler bakımından oldukça başarılı bir alternatif olma özelliğindedir.

Hem şık hem de çevre dostudur. Nitekim bileşeninde çevreye yada sağlığa zarar verebilecek bileşenler bulunmamasıyla, tam anlamıyla “ekolojik” bir yapıdadır. Bu bakımdan, doğal zemin kaplamaları arasında karar kılma aşamasında olan müşterilerimiz için önerdiğimiz başlıca modeller arasında gelmektedir.

Sahip olduğu doğal malzeme yapısı ile sağlıklı ve son derece hijyenik bir zemine imkan sağlamaktadır. Bu nedenle hijyen ve sağlığın son derece önemli olduğu alanlar için ayrıca özel olarak tercih edilen zemin kaplama çeşitleri arasında gelmektedir.

PVC (Vinil) doğal bir madde değil sentetik sentetik bir plastik türüdür. Etilen (ham petrolden) ve klordan (normal tuzda bulunur) yapılır. İşlendiğinde, bu maddeler genellikle vinil olarak anılan Polivinil Klorür (PVC) maddesi oluşturmak üzere birleştirilir. Mevcut olanlardan daha dayanıklı ve daha ucuz olan bir materyal geliştirmek isteyen bilim adamları tarafından 1920’de icat edildi. PVC zemin kaplama, zemin kaplama sistemlerinde en yaygın uygulamalardan biridir.

PVC zemin kaplama, özellikle de “dayanıklılık” ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle oldukça fazla talep edilen bir yer kaplama modeli olma özelliğindedir. Öte yandan fiyatlar bakımından da incelediğimizde oldukça uygun fiyatlar dahilinde satışa sunulan ürünler olduğunu söyleyebiliyoruz. Firmamız PVC zemin kaplama tasarım seçeneklerini sizlere sunarken aynı zamanda; zamanında teslimat, güçlü teknik destek ve uygun fiyat seçeneklerini de sunmaktadır. Dolayısıyla kaliteyi önemseyen müşterilerimizi her daim memnun etmekteyiz.

PVC zemin kaplamanın avantajlarını daha iyi bir şekilde anlayabilmemiz bakımından malzeme yapısını incelememiz gerekiyor. Bu doğrultuda bu modelin %100 PVC malzeme içeriğine sahip olduğunu belirtmeliyiz. Bu da PVC zemin kaplamanın bazı önemli avantajlara sahip olmasını sağlamaktadır.

Dolayısıyla da PVC zemin kaplama;

 • Sıvıya karşı dayanıklılık göstermektedir. Bu da, herhangi bir şekilde sıvının PVC zemin kaplama ile temasında, sıvının malzeme içeriğine geçmemesi, zeminde kalması ve dolayısıyla da zeminin daha kolay temizlenebilir olması anlamına gelmektedir.
 • Sıvıya ve benzeri etkileşimlere karşı dayanıklılık gösteriyor olmasından dolayı, herhangi bir şekilde kabarması da mümkün değildir.
 • Yine sıvı ve diğer hijyenik olmayan etkileşimler neticesinde, malzemenin küflenmesi yada farklı şekillerde rutubet barındırması söz konusu dahi olamaz.
 • Yanmaz bir malzeme yapısındadır ki bu da PVC zemin kaplama modellerinin Dünya piyasasında yükselişe geçmesinin bir diğer önemli özelliği olarak bilinir.
 • Özellikle de ticari faaliyet alanlarında kullanıma uygun bir zemin kaplama modeli olması ile her daim tercih sebebidir.

Sonuç olarak; PVC zemin kaplama pek çok kullanım senaryosunda dayanıklılık göstermektedir. Bu özelliği ile pek çok ortamda başlıca tercih sebebidir. Modern, estetik ve oldukça kaliteli yapısı ile pek çok ticari ve özel alanlarda başlıca tercih edilen zemin kaplama çeşitleri arasında gelmektedir.

%100 PVC malzeme ile anti-bakteriyel bir zemin ve aynı zamanda modern bir dekorasyon için ilk adımı atmak için firmamız web sitesi dahilinde sizlere sunduğumuz modelleri inceleyebilir, tercihinizi doğrultusunda ürün talebinde bulunabilirsiniz.

Spor zemin kaplama kısaca kapalı ve açık spor alanları için hem verimli kullanılabilir hem de hijyenik, estetik ve modern bir zemin sağlanabilmesinde tercih edilen zemin kaplama seçeneğidir. Spor zemin kaplama modelleri, çeşitli spor faaliyetlerinin verimli bir şekilde gerçekleştirilmesini amaçlarken aynı zamanda alanın kullanım amacına uygun bir dekorasyon yapısına ve genel estetiğe sahip olmasını sağlar. Dolayısıyla da kullanışlık ve tasarımın ön planda olduğunu söylemeliyiz.

Spor zemin kaplamaları aynı zamanda spor türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin ilgili spor türüne göre uygun bir seçim yapabilmesinde firmamız her aşamada destek vermektedir. Uygun bir zemin seçimi aynı zamanda spor faaliyetlerinin sağlıklı bir zeminde sürdürülmesi ve dolayısıyla da sporcuların ayaklarını en iyi bir şekilde kullanabilmesine imkan sağlayacaktır. Bu da sağlıklı bir spor alanı anlamına gelmektedir. Bilindiği gibi spor yapmaya elverişli olmayan zeminlerde özellikle de ayak ve bacak kullanımına yönelik ciddi sakatlıklar meydana gelebilmektedir. Bu bakımdan da spor zemin kaplama seçiminin önemini ayrıca belirtmek isteriz. Sporcular için hem modern hem de kullanışlı ve aynı zamanda sağlıklı bir zemin sunuyoruz.

Spor zemin kaplamalarının da pek çok çeşiti bulunmaktadır. Başlıca çeşitleri; ahşap spor zemin kaplamaları, PVC spor zemin kaplamaları, akrilik spor zemin kaplamaları, poliüretan spor zemin kaplamaları, kauçuk, tartan gibi sıralandırabiliriz. Bu seçenekler arasında hangi tercihin en uygun olduğu ise tamamen yapılacak spor faaliyetine ve ilgili spor alanının açık mı yoksa kapalı mı alan olduğuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu doğrultuda firmamız sizlere her bir ayrıntıda destek vermekte ve en uygun seçimi yapmanızı sağlamaktadır. Web sitemiz ürünler dahilinde spor zemin kaplamaları ile ilgili örnek görselleri inceleyebilirsiniz.

Pvc zemin kaplama çeşitleri olarak adlandırabileceğimiz 4 adet ana kategori bulunmaktadır. Homojen pvc zemin kaplama, heterojen pvc zemin kaplama, akustik pvc zemin kaplama ve kondaktif pvc zemin kaplama olarak sınıflandırabiliriz. Detaylı bilgi için isim linklerinden ulaşabilirsiniz.

PVC zemin kaplama çeşitleri pek çok farklı kullanım alanlarına uygun tasarımlar ile sunulmaktadır. Sizler de web sitemiz dahilinde ürün çeşitliliğimizi görebilir, kullanım alanınız için en iyi tercihinizi yapabilirsiniz. PVC zemin kaplama çeşitleri arasında karar kılma aşamasında olan müşterilerimiz için çoğu zaman bir ön inceleme önemli olmaktadır. Bu bağlamda hem web sitemizi kullanarak model seçeneklerimizi keşfedebilir hem de fiziksel ortamda da inceleme yapabilirsiniz. Bu sayede sahip olunan alan için en uygun kararı verebilirsiniz.

%100 PVC malzemeden imal edilen bu çeşitlerin her birisi suya, kabarmaya, rutubete ve çeşitli aşınmalara karşı da dayanıklılık göstermektedir. Kullanım alanları ev gibi kişisel alanlar olabileceği gibi; sağlık ocağı, ofis, mağaza, dershane gibi pek çok çeşitli ortamlar da olabilmektedir. Uygulanacak ortama göre PVC kaplama çeşitleri web sitemizde ürün kategori seçeneklerimiz dahilinde bulabilir, aynı zamanda görebileceğiniz uygun PVC kaplama fiyatları dahilinde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Sizlere her aşamada destek vermekte olan firmamız aynı zamanda ürün çeşitliliği ile ihtiyaç duyduğunuz modern, estetik ve kullanışlı alanlara sahip olmanızı amaçlamaktadır.

Sizlere sunduğumuz çeşitler aynı zamanda özellikle de ticari alanlar olarak ifade ettiğimiz; oldukça yoğun zemin kullanımının gerçekleştirildiği alanlar için de uygun bir yapıda olma özelliğindedir. Pek çok koşulda dayanıklılık gösteren malzeme yapısı aynı zamanda her daim hijyenik bir zemin için de başlıca tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Siz de web sitemiz dahilinde PVC kaplama model çeşitleri bulabilir ve en doğru kararı verebilirsiniz. Firmamız aynı zamanda uygun PVC kaplama zemin fiyatları sunuyor olması sayesinde de, siz değerli müşterilerimizin hesaplı ve kaliteli bir zemin tercihi yapmasını sağlamaktadır.

Hem kişisel hem de ticari alanlarınız için en iyi PVC zemin kaplama modeli için firmamız her daim sizlere destek vermeye hazırdır. Bu doğrultuda iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Linolyum, doğal maddelerin karışımlarından oluşan bir veya birden fazla homojen katmanın kalenderlenmesi ile oluşan eşsiz renk ve desenlerle farklı alternatifler sunan, çevre dostu, insan sağlığına uygun, solvent içermeyen, pratik, esnek zemin kaplama malzemesidir.

Linolyum zemin kaplamaları; 2,0mm, 2,5mm, 3,2mm, 4,0mm gibi farklı kalınlıklarda, 200cm genişliğinde, rulo olarak üretilen esnek zemin kaplama malzemesidir. (talep üzerine karo olarak da boyutlandırılır.)

Linolyum zemin kaplamadaki doğal maddeler;

 • %31 Keten tohumu yağı (bezir yağı)
 • % 5 Çam ağaçlarının reçinesi
 • %28 Odun unu ve/veya mantar unu,
 • %15 Kireçtaşı (Kalsiyum Karbonat)
 • % 5 Titanyum Dioksit (beyazlatma için kullanılan mineral)
 • % 7 Alüminyum Hidroksit (kayadan çıkarılan mineral)
 • %0,5 Doğal pigmentler (Mineral boya pigmentleri)
 • %0,5 Sabitleyici (ısı ve ultraviyole ışık etkilerini önler)
 • % 8 Doğal jüt taban. (jüt bitkisinin sapından elde edilen lif)

Linolyum zemin kaplaması; EN ISO 24011 standardına uygun, içeriği keten tohumu yağı, reçine, odun unu, mantar tozu, mineral dolgu malzemeleri ile renk pigmentlerinden oluşan, jüt tabanlı, %100 doğal maddeler kullanılarak üretilen esnek zemin kaplama malzemesidir.

 • Linolyum çimentosu; Linolyumdaki bağlayıcı madde, oksitleyici bir kürleme işlemiyle yarı elastik kütleye dönüştürülen bezir yağı ve/veya diğer bitkisel kurutma yağları, çam reçine ve kurutma yağı katalizörleri karışımından oluşur.
 • Linolyum; Lif ile desteklenmiş ve/veya bir elyaflı destek jüt taban üzerine, linolyum çimentosu, mantar ve/veya odun unu, pigmentleri ve inorganik dolgu maddelerinin karışımının bir veya birden fazla katmanının kalender edilmesi yöntemiyle üretilir.
 • Yüzey tabakası; Bir destek malzemesi ya da destek üzerindeki aynı yapıştırıcıya sahip katman ya da katmanlardır.
 • Reçine; Çam ağaçlarının reçineli maddesinin uçucu olmayan kısmıdır.

Uygulama alanı neresi olursa olsun, linolyum zemin kaplama beklentilerinize cevap verir. Özellikle zemin kaplamasının seçiminde “doğallık” sizin için en önemli unsurların başında geliyorsa hem kullanışlı olması, hem de estetik olması bakımdan beklentilerinizin karşılanacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Sizlere kategori dahilinde sunduğumuz birbirinden eşsiz doğal tasarımlara web sitemizden göz gezdirebilirsiniz.

Doğallık ve aynı zamanda modernizmle birleşen başarılı tasarım örneklerinden birisi ile alanlarınızı baştan yaratabileceğinize inanıyoruz.

Sadece özel beklentileri olan müşteri profillerimize özel olarak sunduğumuz zemin kaplama seçeneklerimiz arasında gelen linolyum zemin kaplama çeşitleri sahip oldukları malzeme kalitesi ile müşterilerimizin hijyenik ve kullanışlı olması yönündeki beklentilerine de cevap vermektedir.

Oldukça zengin tasarım seçeneklerini bir arada sunan bu ürünümüz dahilinde tercih edebileceğiniz renk sayısı toplamda 300’den fazladır. Bu da, söz konusu alan için belirlenmiş olan dekoratif düzen ve daha önemlisi duvarlar için tercih edilmiş renk, duvar kağıdı modeli gibi çeşitli dekoratif ayrıntılar neticesinde en uygun tercihi yapabileceğiniz anlamına gelmektedir. Onlarca farklı tasarım arasında sizlere birbirinden doğal seçenekler sunulmaktadır. Siz de web sitemiz dahilinde bulabileceğiniz ürün örneklerimiz sayesinde linolyum zemin kaplama çeşitleri arasında karar en doğru kararı verebilirsiniz.

Linolyum zemin kaplamalarının tercih edilmesindeki bir diğer neden ise oldukça makul maliyet sunuyor olmasıdır. Maliyetine karşılık olarak, beklenen performans ve estetiği ise fazlasıyla sunmaktadır. Bu nedenle bazı açılardan değerlendirme yaptığımızda, bazı müşterilerimiz için en uygun zemin kaplama seçeneğinin linolyum zemin kaplama olduğunu söylemekteyiz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin beklentilerini dikkate alıyoruz ve bu doğrultuda en ideal çözümü sunuyoruz.

Günümüzde insanlar zamanlarının %90’ını okul, iş ve ev gibi kapalı alanlarda geçirdiklerinden, iç hava kalitesi günümüzde insan sağlığı için önemli bir konuma gelmiştir. İç hava kalitesi denildiğinde ilk akla gelen binaların içinde kullanılan malzemelerin Toplam Uçucu Organik Bileşik değerleridir. (TVOC- Total Volatile Organic Compounds)

Linolyum zemin kaplamalarının 28 gün sonra ölçülen VOC (Uçucu Organik Bileşenler) değeri <100 μg/m3 dir.

İç mekanlarda yüksek oranda kullanılan sert zemin kaplamaları ve yapıştırıcılarının hava kalitesine etkisi FloorScore sertifikası ile belgelenmektedir. Scientific Certification Systems (SCS) tarafında VOC değerini sınırlandıran bir sertifika sistemi oluşmuştur. Oluşturulan bu sistem tüketici ve üretici arasında bilinçli bir alışveriş ortamı sunarken, günümüzün yeni akımı olan YEŞİL BİNA programlarında da (LEED/BREEAM) artı puanlar kazanılmasına destek olmaktadır.

Klasik binalara göre daha sağlıklı, çevreye saygılı, işletme giderleri ile daha ekonomik olan, yüksek performanslı binaları tanımlayan LEED yeşil bina sistemi puanlamasında LİNOLYUM zemin kaplama çevreci olması ve doğal maddelerden üretilmiş olması sebebi ile mimarların tercih sebebi olmaktadır.

Ayrıca, Linolyum üreticileri, çevre dostu olmanın bir işareti olarak gösterilen Blue Angel çevre etiketini kullanmaya yetkilidir.

Linolyum zemin kaplamaları, özellikle sağlık ve eğitim kurumlarında tercih edilmektedir. Malzemeler doğal yapısı itibariyle antibakteriyel özelliğe sahiptir.

Linolyum zemin kaplama tam anlamıyla doğallığa açılan bir kapı gibidir. Özellikle yaşam alanınızı yenilemek ya da yeni bir yaşam alanı oluşturmak için en estetik adımı atmak istediğinizde linolyum zemin kaplama en iyi seçeneklerden birisidir. Linolyum zemin kaplamanın uygun maliyetli ve oldukça estetik olması gibi bazı başlıca avantajları söz konusudur. Linolyum zemin kaplama tercih ettiğinizde, pek çok açıdan memnun kalacağınızı da söylememiz mümkündür.

Buna göre başlıca avantajlar;

 • Linolyum zemin kaplamanın en önemli avantajlarının başında oldukça düşük maliyetli olmasıdır. Ancak bu denli düşük maliyetli olmasına karşın hem tasarım hem de kullanışlı olması bakımından oldukça başarılıdır. Bu başlıca avantajları çoğu zaman kimi müşterilerimizin esas tercih sebepleri arasında gelmektedir. Ancak elbette ki linolyum zemin kaplama çeşitlerimizin avantajlarını bu kadar ile sınırlandıramayız.
 • Linolyum zemin kaplama seçeneklerimizin oldukça geniş olması, bu kaplama seçeneğimizin pek çok farklı alanlarda tercih edilmesini sağlamaktadır. Siz de; kullanım alanı ve amacınız doğrultusunda en uygun tasarım seçimini yaparak, yeni alanınız için en estetik ve modern adımı atabilirsiniz.
 • Yaşam alanınızı yenilemek istediğinizde de yine en ideal tercihi yaparsınız. Çünkü uygulanması da oldukça kolaydır. Kullanım amacınız doğrultusunda en ideal tasarımı seçenek sizlere zevk verir. Web sitemiz kategori dahilinde sizlere pek çok örneği ve tasarım seçeneklerini sunmaktadır. Siz de bu sayede kullanım alanınız için en ideal tercihi yapabilirsiniz.
 • Linolyum zemin kaplama çeşitlerimiz aynı zamanda pek çok kullanım senaryosunda da dayanıklılık göstermektedir. Kategori dahilinde sizlere sunduğumuz linolyum zemin kaplama seçeneklerimiz pek çok açıdan avantaj sağlar ve siz değerli müşterilerimizin uzun süreli kullanımlarda dahi memnuniyetini kazanır.

Karo halı, iç içe geçebilen parçaların birleşiminden oluşan bir halı çeşididir. Özellikle de ticari alanlarda tercih edilmektedir. Uygulanışı son derece pratik olmasının yanı sıra oldukça fazla desen seçeneklerine sahip olması da başlıca tercih edilme nedenleri arasında gelmektedir. Bu bağlamda firmamız sizlere zengin tasarım ve desen seçeneklerini sunmaktadır. Siz de alanınız için en iyi dekoratif düzeni karo halı seçeneklerimizden birisi ile kolayca oluşturabilirsiniz.

Karo halı modelleri özellikle de pürüzsüz bir yüzey sunuyor olması ile dikkat çeker. Ofislerde oldukça sık tercih edilen bu halı modeli son derece hijyenik bir kullanım yapısına sahiptir. Modern bir estetik anlayışını yansıtan karo halı modelleri seçeneklerimizi web sitemiz dahilinde bulabilmeniz mümkündür.

Karo halı uygulamaları, uygulanacak zemin göre değişkenlik gösterebilmektedir. İstenilen verimin elde edilebilmesi ve uzun kullanım süresinin sağlanabilmesinde alanında deneyimli ve bilgili personellerin kurulum aşamasını gerçekleştirmesi önemli bir husustur. Bu bağlamda firmamız sizlere her koşulda destek veriyor olması ile gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Karo halıları sahip oldukları yapısal özellikleri ile pek çok farklı kapalı alanlarda zemin olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Kullanım süresi boyunca oldukça başarılı bir hissiyat vermesi ile son derece başarılıdır. Çıplak ayak yada ayakkabı ile kullanıldığında da konforu hissedebiliyorsunuz. Bu bakımdan hareket verimliliği ve sağlıklı bir zemin yapısı da sunuyor olması ile ön plana çıkmaktadır.

Bilgi Talep Formu